Виготовлення меблевих панелей з дуба, ясена, сосни

Меблевий щит (ясен, сосна, дуб) – сам по собі прекрасний будівельний матеріал, з якої деревини не був би виготовлений. Звичайно ж, якщо зроблений професіоналами з дотриманням всіх необхідних норм і вимог.

Підходить для виробництва сходинок та підсходинок, елементів для корпусних меблів, боковин ліжок та стільниць, оздоблювальних панелей для ресторанів, кафе, барів, більярдних тощо, а також інших інтер’єрних елементів.

Ми не можемо сказати, що якийсь із видів меблевого щита найкращий, а якийсь найгірший. Це буде нечесно. Кожен має як плюси, так і мінуси. Наприклад, якщо коштує дорожче, то якість краща (і то не завжди), або навпаки. Також вибір матеріалу залежить від його призначення – що з його допомогою треба виготовити.

Давайте пройдемося окремо по кожному і розставимо всі крапки над “і”.

Меблевий щит, ясен. Широке використання в деревообробній промисловості деревини ясена пояснюється елементарними причинами. Ясен, на відміну від інших представників твердолистяних порід, має більш рівну, однорідну структуру при достатній щільності деревини.

Використовувати його як основний твердолистовий матеріал в промисловому виробництві дозволяє відсутність або мінімальна наявність недоліків. Меблевий щит з ясена підходить для виготовлення меблів, сходів, стільниць, дверей. Вони володіють властивостями, які зовсім не поступаються виробам, виконаним з дуба. При цьому мають безперечну перевагу – гарну ціну.

Меблевий щит, сосна – найпоширеніший природній матеріал – економічний та екологічний. Має середню твердість, коштує недорого і легко піддається обробці. Текстура сосни характеризується наявністю великих сучків, розміщених по поверхні в невеликій кількості.

Те, що цей матеріал з кожним днем стає все популярнішим, пояснюють його ціна і ширина застосування: підходить не тільки для виробництва меблів, але і для внутрішньої обробки приміщень і виготовлення дерев’яних сходів.

Меблевий щит дуб. Дубовий меблевий щит – невибагливий та зносостійкий. Текстура – приваблива, має безліч природних відтінків. Це в більшості випадків ідеальний варіант по співвідношенню ціни та якості, перш за все, для виготовлення меблів.

Дубова деревина – дуже цінна та міцна. Деревина дуба зберігає первісну форму протягом тривалого терміну експлуатації, відрізняється, насамперед, міцністю і довговічністю, стійка до перепадів вологості.

Чудово підходить для виробництва сходів і дверей, меблів та фасадів, внутрішніх і зовнішніх робіт. Цінність меблевого щита з дуба не тільки в міцності, надійності та гарній ціні, а ще і в неймовірній особливості створювати затишок в будинку. Дубова деревина має естетичний вигляд. Володіє яскравими декоративними якостями. Тому є чудовим матеріалом для виробництва міцних ексклюзивних сходів, оригінальних шаф, ліжок, незвичайних комодів і стільниць.

Замовити той меблевий щит, який найкращим чином підходить по співвідношенню ціни і якості, можна в ТДВ Інтерресурси. Ваша фабрика із виробництва меблів, вікон і дверей чи інших дерев’яних виробів заслуговує мати такого постачальника. Правильних рішень і успіху в бізнесі!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *