Виготовлення меблевих панелей з дуба, ясена, сосни

Меблевий щит (ясен, сосна, дуб) – сам по собі прекрасний будівельний матеріал, з якої деревини не був би виготовлений. Звичайно ж, якщо зроблений професіоналами з дотриманням всіх необхідних норм і вимог.

Підходить для виробництва сходинок та підсходинок, елементів для корпусних меблів, боковин ліжок та стільниць, оздоблювальних панелей для ресторанів, кафе, барів, більярдних тощо, а також інших інтер’єрних елементів.

Ми не можемо сказати, що якийсь із видів меблевого щита найкращий, а якийсь найгірший. Це буде нечесно. Кожен має як плюси, так і мінуси. Наприклад, якщо коштує дорожче, то якість краща (і то не завжди), або навпаки. Також вибір матеріалу залежить від його призначення – що з його допомогою треба виготовити.

Виробництво дерев’яних вікон, дверей, паркету, декорів

Тисячі років наші предки робили житло з натуральних матеріалів. Зі зростанням кількості населення на планеті та з підвищенням рівня життя природні ресурси дещо вичерпалися і людство стало активно шукати їм альтернативу. Тому за останнє століття штучні матеріали суттєво потіснили природні у нашому побуті, часто вирішуючи одну проблему, створювали іншу. Вони приваблюють своєю доступність, а згодом стає відомо, що негативно впливають на навколишнє середовище та здоров’я людини. Але промисловість намагається використовувати штучні матеріали, оскільки вони, як правило, дешевші за натуральну сировину, проте на практиці виходить, що дешевше – це не завжди краще.

Візьмемо, до прикладу, вікна. Пластикові вікна увірвалися у наше життя як новітнє досягнення науки та техніки, але при довготривалому використанні виявилося, що вони…

Виготовлення сходів за ліцензією Flexitrappan

Якісні й надійні, оригінальні й зручні, стильні й унікальні, розкішні й мінімалістичні – сходи, виготовлені на замовлення з урахуванням усіх параметрів приміщення, його дизайну й призначення, стануть окрасою будівлі й гордістю господарів. Спеціалісти компанії “Kempas” зроблять усе можливе для того, щоб відібрати найкращі матеріали, виготовити ідеальні за розміром і формою деталі й обрати підходящу конструкцію для втілення інтер’єрних мрій своїх клієнтів. В інтернет-магазині представлені безліч зразків виготовлення сходів, які можуть бути встановлені в житлових будинках, офісах, готелях і ресторанах. Замовляйте якісні, надійні конструкції, щоб втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Компанія “Kempas” спеціалізується на виготовленні готових сходових конструкцій і окремих елементів. Багатоповерхові будинки утримують лідируючі позиції з популярності серед житлових, публічних…